Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku

Provozní informace

01
Můžu na konferenci pořizovat fotky a video?
Pro Vaše pohodlí jsme zajistili profesionály, kteří celou konferenci nafotí a natočí. Fotografie najdete na Naší facebookové stránce a webu. Zveřejnění videozáznamů bude záležet na přání řečníků. Během přednášek proto nepořizujte videa a fotky pořizujte bez blesku. Mimo přednášky foťte a točte, co Vám gigabajty dovolí, selfies s organizátory rozhodně doporučujeme.
02
Kde budu sedět?
Kdekoliv budeš chtít, klidně pokaždé někde jinde. Vybereš si místo, které Ti bude vyhovovat v dané chvíli, můžeš snadno navazovat kontakt se svými sousedy.
03
Jak se mám na konferenci obléct?
Pohodlně, stylově a podle počasí. Optimálně doporučujeme styl “smart casual.”

Místo konání

04
Bude možnost parkovat v podzemních garážích SONO?
Tato možnost bohužel nebude k dispozici. Využít však můžete parkoviště zdarma přímo před SONO centrem nebo placené parkoviště u Právnické fakulty.

Vstupenky

05
Je možné stornovat nákup lístku?
Samozřejmě, není to žádný problém. Výše stornovacích poplatků se řídí stanovenými obchodními podmínkami.
06
Proč se vstupenka od minulého roku tolik zdražila?
Minulý ročník byl opravdu raritní. Akce vznikla jen díky neskonalé štědrosti všech partnerů akce. Cena byla zaváděcí. Letos jsme se rozhodli akci posunout o mnoho úrovní výše a to nejen v samotné organizaci, ale i úrovně týkající se samotných řečníků. Náklady nám tedy výrazně vzrostly. Letošní cena je minimální. Abychom uskutečnili tu nejlepší studentskou konferenci v Česku, nebyli jsme schopni dosáhnout nižší ceny.

Stravování

07
Jak je to s jídlem? Bude zajištěno občerstvení?
Bez obav, zajistili jsme pro všechny dostatek občerstvení a hektolitry kávy během programu. Oběd a večeře nejsou v ceně vstupenky zahrnuty a máš tak možnost okusit kulinářský komfort SONO restaurantu nebo vyzkoušet některou restauraci v blízkém okolí.


Nenašel jsi odpověď na svůj dotaz? Napiš nám ho
* - tato pole je nutné vyplnit

Děkujeme všem partnerům za podporu
Hlavní partneři


Partneři

Akce se konala pod záštitou primátora statutárního města Brna Ing. Petra Vokřála a za finanční podpory města Brna.


Podporovatelé

Konferenci Glorious 2016 provoní společnost Olorio


Mediální partneři

Pořadatel konference

SONO centrum
Veveří 113, Brno