Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku

Slušnost jako základ úspěchu

50 min
Lidé dávají na první dojem. Na obchodním jednání Vás nebudou hodnotit jen podle vaší nabídky, ale také podle toho, jakým způsobem svou nabídku předložíte. Lidé si všímají detailů a maličkostí, ne vždy Vám mohou přijít důležité, ale věřte, je tomu tak. Jedna z Vašich největších obav pak mohou být neočekávané trapné situace. Jak se jim postavit, jak správně mluvit, obléci se a čemu se vyhnout Vám poradí Ladislav Špaček.
Spustit video
Ladislav Špaček
Mistr Etikety

Pokud byste si měli při slově "etiketa" vybavit jedno jméno, bude jím rozhodně Ladislav Špaček. Říká se mu "mistr etikety", on sám se za něj však nepovažuje, přestože lidem rád poradí.

Původním povoláním pedagog. Vyučoval na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, v letech 1990–1992 byl redaktorem a moderátorem Československé televize. Od roku 1992 působil téměř jedenáct let na Pražském hradě jako mluvčí prezidenta Václava Havla.

Účastnil se bezpočtu vrcholných společenských událostí, jako doprovod prezidenta republiky navštívil více než 50 zemí světa, setkal se s desítkami prezidentů a členů královských rodin. Je autorem a protagonistou televizního seriálu Etiketa a napsal řadu knih o etiketě: Etiketa, Velká kniha etikety, Nová velká kniha etikety, Komiksová etiketa, Špaček v porcelánu, sérii Malých knih etikety – pro celou rodinu, pro manažery, u stolu, pro firmu a úřad, pro každý den, je autorem hry Starling aneb Etiketa hrou, etikety pro děti Dědečku, vyprávěj, a knihy vzpomínek Deset let s Václavem Havlem. Jeho poslední publikací je obsáhlá Business etiketa a komunikace. Působí jako konzultant v oboru komunikace a etikety, pořádá přednášky pro top manažery firem a úřadů a pro politiky.

Udělej ze sebe gentlemana s Ladislavem Špačkem
  • 1. Zjistíš, proč je vystupování klíčem k úspěchu.
  • 2. Pochopíš, že slušné chování má svůj smysl i v 21. století.
  • 3. Zapamatuješ si, že správný gentleman má mít kapesníčky dva.

Koupit vstupenku

Děkujeme všem partnerům za podporu
Hlavní partneři


Partneři

Akce se konala pod záštitou primátora statutárního města Brna Ing. Petra Vokřála a za finanční podpory města Brna.


Podporovatelé

Konferenci Glorious 2016 provoní společnost Olorio


Mediální partneři

Pořadatel konference

SONO centrum
Veveří 113, Brno