Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku

Základy úspěšného managera

50 min
Jedno z nejobtížnějších rozhodnutí manažera. Kterého člověka přijmete? Bude na danou pozici vhodný? Jak poznáte lidi, které stojí za to přijmout a kterým se naopak vyhýbat? Jak rychle odhadnout lidi a jak je co nejlépe třídit? I těmito otázkami se bude Martin Roman na své přednášce zabývat.

A když už vyberete ten správný tým jak zajistit co nejlepší pracovní nasazení? Jak správně delegovat? Jak rozhodnout, co je ze strategického hlediska pro společnost nejlepší? Odpovědi nenajdete v knížkách, ale můžete se to dozvědět od zkušeného a ostříleného Manažera roku.
Martin Roman
Bývalý generální ředitel ČEZ a Škoda transportation

Český manažer, podnikatel a filantrop, je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy. V roce 2004 byl oceněn titulem Manažer roku, kterým se stal díky svému působení ve společnosti Škoda Holding. Jeho jméno je ovšem v Česku nejvíce spojováno s obdobím, kdy zastával post generálního ředitele energetického giganta ČEZ.

Již ve 23 letech se stal ředitelem společnosti Wolf zabývající se výrobou lupínků. V období 2004 - 2011 zastával Martin Roman pozici předsedy představenstva společnosti ČEZ, ze které vybudoval světovou energetickou společnost s miliardovými obraty.

V rámci dobročinnosti přispěl finančními prostředky na vybudování soukromé školy PORG a založení charitativního projektu Čtení pomáhá.

Probuď v sobě manažera s Martinem Romanem
  • 1. Odhal tajemství spojená s vrcholovým managementem.
  • 2. Poznej dovednosti, na které je potřeba se zaměřit.
  • 3. Strategie je klíčem k úspěchu společnosti.

Koupit vstupenku

Děkujeme všem partnerům za podporu
Hlavní partneři


Partneři

Akce se konala pod záštitou primátora statutárního města Brna Ing. Petra Vokřála a za finanční podpory města Brna.


Podporovatelé

Konferenci Glorious 2016 provoní společnost Olorio


Mediální partneři

Pořadatel konference

SONO centrum
Veveří 113, Brno