Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku

Splnit si sen? Tím to jen začíná.

50 min
“Nic není zadarmo.” Fráze, kterou všichni známe. Pro splnění snu se musí tvrdě makat a své o tom ví i Pavel. Ale jak jste možná poznali z názvu přednášky, není to jen o splnění snu. Představte si, dosáhli jste svého vysněného cíle. A co teď? Pavel Vám osvětlí, co se skrývá za dosažením cíle, ale také to, co musíte udělat, abyste z čista jasna z výšin nespadli na tvrdé dno. Protože konkurence je tvrdá a čeká na to, kdy povolíte. Co dělat, abyste si udrželi pracovní nasazení a motivovali se pro podávání stále lepších výkonů? Aktivujte svou pozornost, přesně jak jste se dozvěděli v přednášce Petra Kadlece, protože Pavel Vám to ujasní.
Spustit video
Pavel Kacerle
Lighting Technical Director v LucasFilm

Patří mezi nejmladší talenty, kteří mají tu čest pracovat na světových filmových trhácích. Spolupracoval se studiem Marvel na projektech Iron Man3, Captain America 2, Thor 2, Avengers: Age of Ultron a dalších. Nyní pracuje jako Senior Lighting Technical Director pro významná světová studia, jako jsou Double Negative a MPC.

V roce 2009 se rozhodl přerušit studium střední školy a díky kamarádovi, který mu půjčil peníze, mohl uskutečnit svůj sen a vyrazit do Ameriky studovat na newyorské Digital Film Academy. Po návratu do České republiky, pracoval pro reklamní agentury v Praze, ale protože chtěl stále víc a víc nepřestával a pilně pracoval na vlastní filmové prezentaci. Jeho Klíčovým rokem byl rok 2011, kdy díky své vytvořené prezentaci, která ukázala jeho výjimečné dovednosti, zaujal studio Walt Disney.

Zní to jako sen, ale tohle je příběh silné vůle a odhodlání mladého muže, který ví, co chce.

Splň si své sny s Pavlem Kacerlem
  • 1. Poznáš životní příběh mladého člověka plný inspirace.
  • 2. Zjistíš, že sny se plní i mimo filmové plátno.
  • 3. Pochopíš, že najít odvahu k akci nemají jen komiksoví hrdinové.

Koupit vstupenku

Děkujeme všem partnerům za podporu
Hlavní partneři


Partneři

Akce se konala pod záštitou primátora statutárního města Brna Ing. Petra Vokřála a za finanční podpory města Brna.


Podporovatelé

Konferenci Glorious 2016 provoní společnost Olorio


Mediální partneři

Pořadatel konference

SONO centrum
Veveří 113, Brno