Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku

Leadership v praxi

50 min
Leader je ten, který tvoří správnou firemní kulturu a vytváří klíčové hodnoty podniku. A dobrý leader ví, jak správně na to. Máte obrovské štěstí, protože jeden z nejlepších leaderů České republiky Taťána Le Moigne Vám osobně řekne, jak dosáhnout firemního prostředí, kam se budou zaměstnanci a kolegové s radostí vracet.

Objasní Vám, jaké jsou hodnoty a charakterové vlastnosti, které by měl nést správný leader a jak se jako leader chovat ke svým zaměstnancům a kolegům. A zjistíte, čeho se jako správný leader vyvarovat, aby Vaše společnost zdravě rostla a získávala TY správné lidi.
Taťána le Moigne
Generální ředitelka Google ČR

Taťána le Moigne vystudovala informatiku na Vysoké škole ekonomické a od roku 2006 řídí české zastoupení společnosti Google.

V oboru informačních technologií pracuje 25 let, profesní dráhu nastartovala u firem Abakus a Digital Equipment. V letech 1994 – 2003 pracovala ve společnosti Microsoft, kde působila na rozličných obchodních a marketingových pozicích v České republice, v Německu a Velké Británii. V roce 2003 založila vlastní konzultační firmu, o dva roky později i společnost 4bambini, v rámci které postupně uvedla na trh čtyři tituly dětských společenských her o důležitých životních hodnotách, jakými jsou slušnost, zdraví či tolerance.

V roce 2009 získala Taťána ocenění Osobnost českého internetu. Od roku 2008 se pravidelně umísťuje v anketě Hospodářských novin na žebříčku 25 nejúspěšnějších žen v České republice, v roce 2011 tuto anketu vyhrála, v letech 2012, 2013 a 2014 vyhrála v kategorii Telekomunikace, IT a Technologie.

Od roku 2012 ji rovněž časopis Forbes řadí mezi 50 nejvlivnějších žen v České republice. V roce 2014 byla oceněna prestižní cenou Osobnost HR.

Taťána le Moigne je mentorkou v nekomerčním mentoringovém programu Odyssey, podporující profesní rozvoj talentovaných žen v České republice. Příležitostně spolupracuje s VŠE a NY University, je pravidelnou lektorkou European Leadership & Academic Institute v Praze.

Nech se inspirovat Taťánou le Moigne
  • 1. Dozvíš se, proč je důležité mít rád práci, kterou děláš.
  • 2. Zbavíš se pocitu, že s mateřskou nastává konec kariéry.
  • 3. Uvědomíš si, že teoretické poučky a příručky nejsou dogma.

Koupit vstupenku

Děkujeme všem partnerům za podporu
Hlavní partneři


Partneři

Akce se konala pod záštitou primátora statutárního města Brna Ing. Petra Vokřála a za finanční podpory města Brna.


Podporovatelé

Konferenci Glorious 2016 provoní společnost Olorio


Mediální partneři

Pořadatel konference

SONO centrum
Veveří 113, Brno