Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku

Chceš být podnikatel?

50 min
Rozhodl ses podnikat? Myslíš, že máš skvělý nápad? Nejsi si ale 100% jistý, jestli na to máš? Ostřílený český investor, který si s ničím ani s nikým nebere servítky, ti pomůže zjistit, zda ustojíš TO stát se podnikatelem. Zjistíš, co být podnikatelem vlastně obnáší a které charakterové vlastnosti jsou pro podnikatele nejdůležitější.

Také Vám budou zodpovězeny otázky jak na sestavení dobrého business plánu, s čím počítat když už se rozhodnete podnikat a dozvíte se tipy a triky, jak může začínající podnikatel úspěšně rozjet svůj snový podnik a nedržet se při zemi.
Michael Poplar Rostock
Podnikatel, známý investor

Většina z nás zná Michaela Poplara Rostocka z českého pořadu Den D, kde hledal zajímavé projekty, do kterých by mohl investovat své finance. Pro mnoho lidí se tak stal známým symbolem otevřeného, přesto drsného a nelítostného investora, který si nebere servítky.

Mnoho z nich však netuší, že je původně vyučený řezník. Jeho ambice však sahaly mnohem dál, a s tímto titulem se rozhodně nechtěl spokojit, proto vystudoval práva na Univerzitě Karlově v Praze, dále pokračoval na St. Anthony´s College na Oxford University a Huge´s Hall, University v Cambridge, kromě toho zvládá plynulou řeč třemi cizími jazyky.

Je spolumajitelem desítek firem, jejichž roční obrat se pohybuje řádově v miliardách korun a snaží se dostat firmy v České republice globálně do první podnikatelské ligy.

Jeho vášní, která přetrvává dodnes je hledání start-upů a podnikatelských projektů, které jsou odvážné a které mají ambice sahat až za hranice České republiky.

Staň se neodolatelným pro investory s Michaelem Rostockem
  • 1. Naučíš se vyvarovat nejčastějším chybám.
  • 2. Inspiruješ se v zajímavých oblastech podnikání.
  • 3. Získáš odvahu oslovit investory se svým projektem.

Koupit vstupenku

Děkujeme všem partnerům za podporu
Hlavní partneři


Partneři

Akce se konala pod záštitou primátora statutárního města Brna Ing. Petra Vokřála a za finanční podpory města Brna.


Podporovatelé

Konferenci Glorious 2016 provoní společnost Olorio


Mediální partneři

Pořadatel konference

SONO centrum
Veveří 113, Brno