Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku

Návod, jak řídit firmu bez návodu

50 min
Majitel, ředitel, leader. Pro mnohé jsou to výrazy, které nesou stejný význam. Jiří Hlavatý Vám ale prozradí, proč tomu tak není, a který z nich je pro něj důležitý. Tato významově odlišná slova jsou ale jen špičkou ledovce. Tím co se skrývá pod hladinou, to co je motorem stroje zvaným podnik jsou zaměstnanci. Bez spokojených zaměstnanců nejsou výkony, bez výkonů není firma, bez firmy není ani leader, ani ředitel a majitel je na útěku s dluhy.

Jak být pro své zaměstnance dobrým leaderem a pro svou firmu dobrým majitelem či dobrým ředitelem se dozvíte právě na této přednášce. Zjistíte, že nejsnadnější cesta Vás nikam nezavede, a že vizitka leadera nedělá.
Jiří Hlavatý
Podnikatel roku 2013, Majitel JUTA

Český podnikatel a majitel textilní společnosti Juta ze Dvora Králové nad Labem, taktéž Podnikatel roku 2013 a v roce 2015 byl vyznamenán medailí Za zásluhy. Jiří Hlavatý je senátorem PČR, do kterého kandidoval jako nestraník za hnutí ANO 2011.

Vystudoval strojní inženýrství a v roce 1972 zamířil do podniku Juta, kde se postupně vypracoval od dělnických profesí až na generálního ředitele. Privatizovanou společnost na konci 90. let s kolegy z managementu odkoupil a postupně se stal jediným majitelem.

Pod jeho vedením se Juta, jejíž historie sahá do poloviny 19. století, stala největší českou textilkou. Jutu díky němu nestihl osud řady textilních podniků, které v průběhu tohoto období zanikly. Ve 14 závodech zaměstnává přes 2000 zaměstnanců. Více než 80 procent výrobků se vyváží do 65 zemí. Roční obrat dosahuje 7 miliard korun. Závod, který vlastní ve Velké Británii je jedničkou na místním trhu.

Nauč se být vzorem s Jiřím Hlavatým
  • 1. Dozvíš se, jak se správně starat o své zaměstnance.
  • 2. Pochopíš, proč se fair play nejvíce vyplácí.
  • 3. Zjistíš, že i v šestašedesáti je podnikání plné elánu.

Koupit vstupenku

Děkujeme všem partnerům za podporu
Hlavní partneři


Partneři

Akce se konala pod záštitou primátora statutárního města Brna Ing. Petra Vokřála a za finanční podpory města Brna.


Podporovatelé

Konferenci Glorious 2016 provoní společnost Olorio


Mediální partneři

Pořadatel konference

SONO centrum
Veveří 113, Brno