Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku

Kam jdete?

50 min
Vím vlastně, kam jdu? Znám vlastní cestu? Je to TA cesta, po které chci i opravdu jít? Žiju život podle sebe nebo podle tlaku a vůle okolí? Pokud na tyto otázky sami neznáte odpověď, rozhodně si nenechte tuto přednášku ujít. Rozjetý vlak, který nás unáší životem, je třeba zastavit, rozhlédnout se kolem a zamyslet se nad sebou. Proto bude přednáška zaměřená na základní metody cesty, určení správného směru, kterým se následně vydáme, abychom v závěru byli schopni odpovědět na otázku: Kam jdeš?
Václav Dejčmar
Spoluzakladatel RSJ, Investor mnoha projektů

Václav Dejčmar je investor a ekonom. Kromě finančních a private equity projektů sdružených kolem skupiny RSJ je také spolumajitelem modelingové agentury, byznys akcelerátoru TechSquare či neziskového centra současného umění DOX Prague, které se řadí mezi přední soukromé galerie ve střední Evropě.

Vystudoval matematické gymnázium a Vysokou školu ekonomickou v Praze. Rád se zabývá disruptivními myšlenkami a koncepty. V roce 2011 režíroval film I am Fishead ("Ryba smrdí od hlavy"), který provokativním způsobem komentuje svět kolem nás.

Nech se inspirovat Václavem Dejčmarem
  • 1. Zamyslíš se, jestli žebřík tvého života je opřen o správnou zeď.
  • 2. Jak najít cestu k sobě samému.
  • 3. Protože úspěšná cesta je cíl.

Koupit vstupenku

Děkujeme všem partnerům za podporu
Hlavní partneři


Partneři

Akce se konala pod záštitou primátora statutárního města Brna Ing. Petra Vokřála a za finanční podpory města Brna.


Podporovatelé

Konferenci Glorious 2016 provoní společnost Olorio


Mediální partneři

Pořadatel konference

SONO centrum
Veveří 113, Brno