Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku

Jak sestavit hvězdný tým

50 min
Jak namixovat hvězdný tým? Nadlidský úkol, ale jde TO. Stačí jen dobře vybrat TY správné lidi do svého týmu. Zní to jednoduše, ale bez cenných rad a zkušeností to jde jen těžko.

Během této přednášky se dozvíte jak na to. Zjistíte, jak rozpoznat skrytý potenciál a jak najít správné lidi na pozice marketingových nebo obchodních týmů, protože každý tým má svá specifika a své ojedinělé požadavky. Přijdete na to, bez kterých lidí se v týmu neobejdete a kteří naopak můžou tým položit.
Spustit video
Jan Mühlfeit
Bývalý prezident Microsoft Corporation pro Evropu

Jan Mühlfeit Vystudoval ČVUT a později absolvoval exekutivní programy na Wharton, LSE a Harvardu.

Je globální stratég, kouč a mentor. Jeho osobní poslání: "Pomáhat jednotlivcům, organizacím a zemím na celém světě, aby odemkli svůj lidský potenciál.“

Má za sebou velmi úspěšné budování mnoha týmů a organizací. Během své téměř 22 let dlouhé kariéry v Microsoftu působil na různých vedoucích pozicích, z toho 15 let ve vrcholovém vedení společnosti.

Ve své poslední roli (2007- 2014) byl prezidentem pro Evropu, Microsoft Corporation. Na základě své globální zkušenosti vytvořil poměrně unikátní program, jak najít osobní výjimečnost pro jednotlivce i týmy a program na pozitivní leadership.

Jan Mühlfeit učí své kurzy po celém světě, a to jak v soukromém, tak i veřejném sektoru. Koučuje vrcholové manažery z mnoha zemí a kontinentů a úzce spolupracuje s nejlepšími světovými univerzitami, jako jsou INSEAD, Cambridge, Imperial College, Harvard a Fletcher School. Je vyhledávaným globálním speakrem na konferencích významných institucí, např. Světového ekonomického fóra, Evropské komise, OECD nebo MCE.

Během své kariéry poskytl rozhovory CNN, CNBC, Bloomberg, New York Times, Washington Post, Financial Times, WSJ či La Tribune.

V letech 2008-2010 byl moderátorem pořadu Rendez-vous na ČT24. Nyní moderuje program na rádiu ZET „Myšlení 1. ligy“ a program „Skrytý potenciál“ na ČT2.

Odemkni svůj potenciál s Janem Mühlfeitem
  • 1. Zjistíš, jak správně poskládat ideální tým.
  • 2. Dozvíš se, jak včas poznat nefunkční článek týmu.
  • 3. Naučíš se, jak odhalit skrytý potenciál lidí.

Koupit vstupenku

Děkujeme všem partnerům za podporu
Hlavní partneři


Partneři

Akce se konala pod záštitou primátora statutárního města Brna Ing. Petra Vokřála a za finanční podpory města Brna.


Podporovatelé

Konferenci Glorious 2016 provoní společnost Olorio


Mediální partneři

Pořadatel konference

SONO centrum
Veveří 113, Brno