Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku

Všechna rozhodnutí nejsou jednoduchá

50 min
Mnozí z Vás možná tápou, neví, jak se rozhodnout mezi podnikáním nebo kariérou zaměstnance. Z vlastní zkušenosti Vás Pavel seznámí s výhodami i nevýhodami obou. A ti z Vás, kteří už rozhodnuti jsou a myslí si, že ví, co chtějí dělat možná zjistí, že naplnění jim přinese něco trochu jiného. Protože je rozdíl mezi tím, co nás baví a naplňuje a tím, o čem si myslíme, že nás baví. Ujasnit si tento rozdíl je pro úspěšnou kariéru i podnikání naprosto klíčové. Zjistíte, jak to zjistit u Vás samých i to, jak je důležité najít bod zájmu vašich kolegů, zaměstnanců nebo podřízených.
Pavel Řehák
Zakladatel VIGO, Ex generální ředitel České Pojišťovny

Dělat věci jinak, posouvat zažité hranice odvětví a rozvíjet posedlost klientovou spokojeností. Přistupovat k němu, jako by byl vaší mámou. I takhle o byznysu přemýšlí Pavel, který díky vlastní jasné vizi dokáže dát věci do pohybu i v tak konzervativním prostředí jakým je finančnictví.

Svou kariéru odstartoval jako konzultant v mezinárodní společnosti McKinsey & Company. Následovalo sedm let v největší pojišťovací společnosti v České republice, kde se přes marketing a klientské služby nakonec dostal až do čela společnosti a stal se tak nejmladším generálním ředitelem České pojišťovny. Ukázalo se to jako velmi dobrá zkušenost pro ujasnění životní vize, utřídění myšlenek a založení vlastní investiční skupiny VIGO, v jejímž rámci hledá příležitosti pro vytváření hodnot tam, kde je druzí nevidí.

Příkladem je DIRECT pojišťovna, kterou přímo řídí a která do pojišťovnictví přináší rebelii. Sází totiž na jednoduchost, srozumitelný jazyk a přátelský přístup.

Inovativní společnost Expensa pod jeho dohledem rozvíjí chytrá řešení pro firemní výdaje, a to jednoduše, díky předplaceným elektronickým kartám a promyšleným aplikacím, které společně mohou českým firmám ušetřit ročně stovky milionů korun na provozních nákladech.

Srovnej si to v hlavě s Pavlem Řehákem
  • 1. Nauč se jasně a správně definovat své cíle.
  • 2. Odhal, jak odstartovat úspěšnou kariéru.
  • 3. Ujasni si, čeho chceš v životě docílit.

Koupit vstupenku

Děkujeme všem partnerům za podporu
Hlavní partneři


Partneři

Akce se konala pod záštitou primátora statutárního města Brna Ing. Petra Vokřála a za finanční podpory města Brna.


Podporovatelé

Konferenci Glorious 2016 provoní společnost Olorio


Mediální partneři

Pořadatel konference

SONO centrum
Veveří 113, Brno