Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku

Připravit... ZPOZORNĚT... Start!

50 min
Nenašli jsme lepší způsob, lepší přednášku, kterou bychom konferenci mohli začít. Náš první host si pro Vás připravil přednášku, která Vám umožní vytěžit z konference co nejvíce. Ze všeho nejdříve, si řekneme, co to pozornost vlastně je, jak funguje, proč ji rychle ztrácíme a jak svému mozku říci, že teď bude pracovat tak, jak potřebujeme my.

Petr Kadlec nám přiblíží, k čemu je pozornost v lidském mozku nezbytná a jak můžeme fungování mozku ovlivnit. V průběhu přednášky nám popíše způsoby jak udržet pozornost tak dlouho jak potřebujeme a jak co nejlépe a efektivně vstřebávat důležité a cenné informace.

Ale pozornost není jen o holém vstřebávání informací. V druhé polovině přednášky se dozvíte, že pozornost je o komunikaci a empatii. Vcítění se a porozumění do obchodních partnerů, kolegů v práci, zaměstnanců nebo Vašich blízkých. Zjistíte, že TO, co díky pozornosti získáte, Vám přinese mnohem více než byste čekali.
Petr Kadlec
Poradce top managementu, certifikovaný kouč

Poradce top managementu, certifikovaný kouč (International Coach Federation)

Věnuje se konzultacím, koučinku a je odborníkem na aplikaci neurověd neboli zaměřuje se na možnosti využití nových poznatků o našem mozku v manažerské praxi i v denním životě každého z nás.

Původní profesí informatik , který věnoval 15 let svého života budování počítačových systémů, kde získal jedinečnou schopnost vidět věci nejen v širokých souvislostech, ale také v jejich vnitřních vazbách.

V 90. letech získal v nadnárodních konzultačních společnostech (Digital, Arthur Andersen, BCG) příležitost poznat fungování podniků a moderní principy managementu . Ve více než 50 změnových projektech se naučil nacházet dlouhodobý strategický pohled, chápat věci v pohybu a nenechat se tím vyvést z míry.

Třetí Petrova profese vznikla spontánně z poznání, že všechny manažerské teorie nakonec skončí u lidí, u nepostihnutelné složitosti jejich svobodné vůle, myšlení, vrozených předpokladů a nashromážděných zkušeností. Absolvoval studium aplikovaných neurověd v USA a intenzivně se věnuje tomu, jak nepřetržitě přicházející nové poznání z výzkumných laboratoří „přeložit“ do srozumitelného jazyka a šířit mezi lidi.

Je zaměřen na rozvoj jednotlivců i týmů v organizacích cestou koučinku, mentorinku a podpory učení. Hlavní oblastí jeho pozornosti je vnitřní motivace , jako náš zdroj aktivity a energie k rozvoji, a role komunikace a vztahů pro její udržení i v nejobtížnějším období našich životů – v období změn a ztráty jistot.

Čím bude přednáška zajímavá?
  • 1. Ukáže ti nový způsob vnímání informací.
  • 2. Objevíš taje a triky jak na svou pozornost.
  • 3. Usnadní komunikaci s tvým okolím.

Koupit vstupenku

Děkujeme všem partnerům za podporu
Hlavní partneři


Partneři

Akce se konala pod záštitou primátora statutárního města Brna Ing. Petra Vokřála a za finanční podpory města Brna.


Podporovatelé

Konferenci Glorious 2016 provoní společnost Olorio


Mediální partneři

Pořadatel konference

SONO centrum
Veveří 113, Brno