Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku

Desatero začínajícího podnikatele

50 min
Kdo je připraven, není překvapen. A abyste byli připraveni a ne překvapeni, připravila si pro Vás Dana Bérová podnikatelské desatero, které Vás připraví na věci, které při rozjíždění vlastního podnikání nevypadají až tak důležitě. Ze zkušenosti ví, že příprava na takové tiché zabijáky je to, co odliší dobře rozjeté podnikání od úspěšného podnikání.

Jak rozdělit podíly, jak stanovit zásady operativy v podniku nebo jak vybírat první zaměstnance? To jsou přesně TY otázky, které mohou časem způsobit mladému podniku značné problémy a vést k jeho záhubě. Deset jednoduchých zásad Vám pomůže, abyste se těmto problémům vyvarovali.
Dana Bérová
Podnikatelka, investorka ze Dne D, bývalá ministryně informatiky

Pracuje v současnosti pro největší světovou analytickou společnost v oblasti informačních a komunikačních technologií Gartner Inc. a věnuje se vlastním investičním projektům Je spolumajitelkou společnosti Golf Slapy s.r.o. provozující areál Golf Park Svatý Jan na Slapech, od roku 1994 Sanu Babu spol. s.r.o. dovážející zboží především z Indie a Nepálu a dalších, především technologických start-up firem například Databreakers s.r.o.

Po účinkování ve dvou řadách televizního projektu Den D spolupracuje s různými aktivitami na podporu začínajících podnikatelů, start-up inkubátory a soutěžemi. Přednáší na českých a zahraničních univerzitách.

Je spoluzakladatelkou a předsedkyní správní rady think-tanku Institut 2080. V letech 2005 a 2006 byla členkou vlády České republiky a ministryní informatiky. Na ministerstvu působila od roku 2002 jako náměstkyně ministra a zodpovídala za rozvoj eGovernmentu, projekty využívání informačních technologií (např. Portál veřejné správy) a za oblast mezinárodní spolupráce především ve vztahu k Evropské unii.

V roce 1990 absolvovala Dana Bérová obor automatizované systémy řízení na pražské Vysoké škole ekonomické a studovala na Fakultě žurnalistiky Univerzity Karlovy.

Dana Bérová dříve pracovala jako manažerka, specialistka v mediálních a televizních společnostech nebo konzultantka. Byla mimo jiné redaktorkou Československé a České televize, v období 1994 – 1997 ekonomickou ředitelkou Správy majetku Karla Schwarzenberga, od roku 2000 do roku 2002 pak zastávala funkci programové ředitelky regionální televizní stanice TV 3.

Co se na přednášce dozvíš?
  • 1. 10 zásad začínajícího podnikatele.
  • 2. Momenty, nad kterými se stojí zamyslet.
  • 3. Že stále platí: "Dvakrát měř a jednou řež."

Koupit vstupenku

Děkujeme všem partnerům za podporu
Hlavní partneři


Partneři

Akce se konala pod záštitou primátora statutárního města Brna Ing. Petra Vokřála a za finanční podpory města Brna.


Podporovatelé

Konferenci Glorious 2016 provoní společnost Olorio


Mediální partneři

Pořadatel konference

SONO centrum
Veveří 113, Brno