Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku

Klid dravce

50 min
Svět byznysu je jedna velká divočina, a pokud v ní chceš uspět, musíš se stát dravcem. A tou nejdůležitější vlastností je právě schopnost zachovat klid.

Co to znamená? Je to spojení 9 dovedností, jako je sebeřízení, vliv a síť vztahů, rozhodnost, vytrvalost a sebedisciplína nebo rozpoznání příležitosti. Přesně těmito vlastnostmi tě provede Jarda Homolka a ukáže Ti jak vypilovat TY nejdůležitější rysy a jak na nich pracovat, abys dosáhl klidu dravce a stal se králem divočiny.
Jaroslav Homolka
Kouč a lektor top manažerů

Autor nekonvenčního systému vzdělávání #PREDATORCODE, Zakladatel gro s.r.o. s více než 18 000 absolventy, jako trenér rozvoje osobností a osobní sparring partner pracoval na osobním rozvoji více jak 200 předních českých manažerů. Dále je externím lektorem, koučem reprezentantů ČR v bojových sportech, motorkářem a cestovatelem - to vše v jedné osobě.

Jeho specialitou je rozvoj osobnosti, leadership, osobní koučing, strategické myšlení, týmová práce a vyjednávání. Pracoval na mnoha klíčových projektech souvisejících se změnami ve firemní kultuře a změny ve vlastnické struktuře velkých a středně velkých firem. Pracoval čtyři roky jako člen dozorčí rady Stavební spořitelny Wüstenrot a.s.

V roce 2015 byl externím lektorem VŠE, dále spolupracoval s Masarykovým ústavem vyšších studií a Sheffield Hallam University v programech MBA jako externí lektor se zaměřením na týmovou práci, osobní efektivitu a strategické myšlení. Byl také externím lektorem týmu akademické obce Masarykovy univerzity.

Již třicet let se aktivně podílí na vývoji sportovců a vedení sportovního klubu. Založil a provozuje klub bojových umění SKS Aréna Kladno, jehož členové byli třikrát Mistry světa a dvakrát Vícemistry, dvakrát Mistry Evropy, zároveň šestkrát vícemistry a třikrát druhými vícemistry a vyhráli dalších 14 titulů na národní úrovni.

Staň se dravcem s Jaroslavem Homolkou
  • 1. Získej potřebnou vytrvalost.
  • 2. Nauč se disciplíně.
  • 3. Probuď v sobě odhodlání.

Koupit vstupenku

Děkujeme všem partnerům za podporu
Hlavní partneři


Partneři

Akce se konala pod záštitou primátora statutárního města Brna Ing. Petra Vokřála a za finanční podpory města Brna.


Podporovatelé

Konferenci Glorious 2016 provoní společnost Olorio


Mediální partneři

Pořadatel konference

SONO centrum
Veveří 113, Brno