Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku
Středa
07:00 Otevření SONO a registrace návštěvníků
8:00 Slavnostní zahájení - 30 minut
Petr Kadlec
Připravit... ZPOZORNĚT... Start!
Pavel Kacerle
Splnit si sen? Tím to jen začíná.
Dopolední coffee break - 40 minut
Pavel Řehák
Všechna rozhodnutí nejsou jednoduchá
Dana Bérová
Desatero začínajícího podnikatele
Přestávka na oběd - 90 minut
Jiří Hlavatý
Návod, jak řídit firmu bez návodu
Vladimír Kovář
Jak správně uspořádat firmu
Odpolední coffee break - 40 minut
Martin Roman
Základy úspěšného managera
Ladislav Špaček
Slušnost jako základ úspěchu
Středa
Konec přednášek, připravte se na pořádnou párty!
Networkingová afterparty
Začínáme ve 21:00 v SONO
Živá hudba
Užijete si koncert pěkně LIVE
Řečníci a VIP hosté
Networking, na který nezapomeneš
Profesionální DJ
Pro pořádnou párty plnou tance
Půlnoční tombola
Skvělé dárky od našich partnerů
Čtvrtek
Otevření SONO v 8:30
Začínáme v 9:30 - 45 minut
Michael Poplar Rostock
Chceš být podnikatel?
Jan Mühlfeit
Jak sestavit hvězdný tým
Krátký Coffee break - 10 minut
Ondřej Krátký
Ze života Startupera
Přestávka na oběd - 90 minut
Václav Dejčmar
Kam jdete?
Jaroslav Homolka
Klid dravce
Odpolední coffee break - 40 minut
Eduard Kučera
Jak chytře vydělat miliardy
Taťána le Moigne
Leadership v praxi
Slavnostní zakončení - 10 minut
Čtvrtek
18:00 Slavnostní zakončení
Zážitek z jízdy
Testovací jízdy vozy BMW

Můžeš se těšit na vyzkoušení nejnovějších řad vozů BMW. Vyzkoušet co znamenají ony slova "pravá bavorská síla pod kapotou." Za volantem prokřižuješ část Brna a užiješ si pocit z jízdy, jaký mají vrcholoví manažeři a podnikatelé.

Trénink ostrostřelců
Airsoft Aréna

Zážitek jaký by si na konferenci určitě nečekal. Exkluzivní indoor Airsoft aréna, kde si vyzkoušíš střelbu na cíl a na čas. Kdo má instinkt ostrostřelce, rychlost dravce? Tak to se dozvíme při soutěžní střelbě o hodnotné ceny. Tak přijď co nejdřív. Tady budou dlouhé fronty.

Na konferenci a u moře zároveň
VR headset

Co takhle být na dvou místech současně? To není sci-fi. Můžeš být na Glorious a zároveň sedět u moře a koukat na západ slunce. Žádnej problém. Takže se můžeš těšit na to, že si vyzkoušíš virtuální realitu. Konečně se ti podaří být na dvou místech zároveň.

Trocha umění k tomu vzdělání
Výstava Unique & Limited

Po letech práce v oblasti reklamy se Jan Rambousek rozhodl, že si začne plnit svůj sen. Chtěl vytvořit něco jedinečného, něco, co se vymyká. Jejich dílo uchvátilo celý automobilový svět. Posláním těchto přelomových děl je umožnit dalším generacím nahlédnout nečekaným způsobem do historie.

Jen pro ty odvážné
Goboard

Máš odvahu vyzkoušet hit poslední doby? Máme pro tebe připravených několik Goboardů, které si budeš moct vyzkoušet a otestovat co dokážeš.

Skvělá atmosféra
Vystoupení Elly Jay

Při večerním programu se můžeš těšit na skvělé klavírní vystoupení Elton Jerome Lodewyk z Kapského Města v Jihoafrické Republice. Jednoduše řečeno: "Máš se na co těšit."

Uvolni páru
Vodní dýmky

Po přívalu spousty nových informací, rad a doporučení se můžeš uvolnit v naší chill-out zóně, kde ti zpříjemníme chvíle poctivým českým výrobkem. Moderní designové vodní dýmky Ti dají svěží nádech do dalších přednášek.

Probuď v sobě vítěze
RC autíčka

Ujmeš se vedení hned po startu nebo využiješ okamžik překvapení až v poslední chvíli? Máš možnost změřit své síly s ostatními účastníky a hlavně si užít pořádnou dávku napínavé zábavy.

Z každého úhlu
360° Video

Těš se taky na několik 360° Videí z konference. Protože zážitky je fajn mít uložené nejen v paměti, ale taky na netu. A proč je mít jen na fotce když to jde i v 360° Videu?

Odreaguj se
Fotbálek

Legendární generátor zábavy pro čtyři osoby. Klasická společenská hra, díky které se snadno seznámíte s dalšími účastníky. Vytvořte si neporazitelný tým a najděte své vyzývatele.

Vzdělávej se
Publikace za jedinečné ceny

Jak řekl Tomáš Baťa: "Jsou tři druhy hodnot, které potřebujete v jakékoli práci na světě: kapitál, vědomosti a svoboda." Proto jsme připravili širokou nabídku knih od vydavatelství Jan Melvil Publishing za akční ceny a publikace zúčastněných řečníků.

Nech se nasměrovat
Kariérní centrum

Odborníci z personálních agentur v ČR, Vám budou připraveni poskytnout cenné rady, za které si ostatní platí. Nechte si poradit, o co se opřít na pohovorech, a jak si vyšperkovat svůj životopis a Linked-in tak, aby se o Vás firmy praly. Doporučujeme Vám vzít si s sebou CV . ;-)

Vytvoř si vzpomínku
Fotokoutek

Jedna fotka řekne více než tisíc slov. Vytvořte si s přáteli společnou vzpomínku na úžasnou akci. Můžete se pochlubit na sociálních sítích nebo si je pouze stáhnout a za pár let si tento okamžik připomenout.

Vyzkoušej své schopnosti
Mindball

Mindball cvičí mozek! Funguje na principu EEG, kdy jsou snímané mozkové vlny zobrazeny na monitoru a ovládají kuličku na stole. Vyzkoušejte si nejmodernější technologii v oblasti tréninku mozku a vyzvěte kamarády na souboj.

Tohle nikdo nečeká
Překvapení

Tak takovouhle pecku určitě nikdo nečeká. Exkluzivní doprovodný program konference Glorious 2016, který si 100% nezažil na žádné jiné studentské konferenci. Necháme si TO jako překvapení. Tak se těš!


Děkujeme všem partnerům za podporu
Hlavní partneři


Partneři

Akce se konala pod záštitou primátora statutárního města Brna Ing. Petra Vokřála a za finanční podpory města Brna.


Podporovatelé

Konferenci Glorious 2016 provoní společnost Olorio


Mediální partneři

Pořadatel konference

SONO centrum
Veveří 113, Brno